top of page

MUĞLA KLİMA
SERVİSİ

Muğla Klima Servisi olarak haftanın 6 günü Muğla ilinin tüm merkez ve ilçelerine klima servisi hizmeti vermekteyiz. Yaz ve Kış aylarında özellikle sıcakların yoğun olduğu zamanlarda vazgeçilmez olarak kullandığımız klima bakım ve klima tamiri en hızlı ve profesyonelce garantili iş anlayışı ile tüm klima montaj, klima arıza ve klima bakım servis hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.

adana klima servisi

          Muğla klima servisi olarak klima montaj ve klima arıza gibi bir çok klima servisi konularında en iyi çözüm ve hızlı bir servis hizmetine sahibiz. müşterilerimiz klima servis hizmetlerinin kısa zamanda bitirilmesi beklentisi içerisinde olduklarından ayrıca teknik servis hizmeti olarak en güvenilir ve garanti kapsamında olup olmadığı araştırılarak servis tercihlerinde bulunmaktadırlar. Muğla Klima Servisi olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktayız.

EN İYİ MUĞLA KLİMA
SERVİSİ

          En iyi Muğla klima servisi Şirketimiz tarafından yapılan tüm klima servis hizmetlerimizin garanti kapsamında icra edildiği ayrıca müşterimize olan güven ve garantili iş anlayışımız personelimizin çalışma ahlakıdır. bu sebeple Muğla ilinde En İyi Muğla Klima Servisi olarak güvenebileceğiniz ve dürüst bir hizmet anlayışı için şirketimizin bünyesinde bulunan personel ve ekibimizi tercih etmenizi umuyoruz.

MUĞLA'DA KLİMA SERVİS
ÜCRETİ NE KADAR ?

             Muğla klima servis ücreti ne kadar denildiğinde Muğla ili genelinde tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak üzere kendimizi bu amaçla geliştiriyoruz. Klima Servisi Piyasasında mevcut bulunan kaçak klimacılar ve güven vermeyen klimacıların vermiş olduğu hizmetin en iyisini vermek üzere en iyi fiyat miktarını yine biz sunmaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz şubemize uğrayabilir ve telefonla bize ulaşabilirsiniz. Muğla Klima Servisi olarak hizmet politikamız hızlı, profesyonel ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize güler yüz ile hizmet vermektir.

SIK SORULAN SORULAR

 • Klimadan niye pis koku gelir?
  Klima, çalışma sırasında ortamdaki tozları kaldırıp soğutma emişi yaptığı esnada serpantin ve fana yapıştırır. Bu nedenle de kısa sürede küflenme durumları ortaya çıkar. Küf bir bakteri olduğundan etrafa kötü kokular yayar ve klima da bu küften ötürü kötü koku yayarak çalışma yapar.
 • Klima montaj ücreti ne kadar?
  Klimanızın doğru ve güvenli bir şekilde montajının yapılması için ortalama klima montaj fiyatları 400 – 1500 TL arasında olmalıdır.
 • Klima Bakım ve Temizlik Ücreti Ne Kadar ?
  Klima Bakım ve Temizlik Ücreti 9 luk ve 24 lük klimalarda 150 TL
 • Klima su akıtıyor ne yapmalı?
  Aşırı terleme veya klima iç ünitesi su damlatıyor ise yapılması gerekenler: Su gideri tıkanmış veya kambur yapmış olabilir. Eğer su bir kapta toplanıyorsa; kabı boşaltın ve drenaj borusu ucunun suya girmemesine dikkat ediniz. Toz filitreleri tıkanmış olabilir, toz filitrelerini yıkayın... Eğer çözüm geçmez ise bizi hemen arayın probleminizi çözelim.
 • Klima neden su damlatıyor?
  Klimalar soğutma modunda çalışırken iç ünitenin, içerideki sıcak havayı alıp dış üniteye vermesi gerekiyor. Bunu yaparken havadaki fazla nemi de alıyor. Sıcak hava, içerisindeki nemle birlikte dış üniteye geldiğinde nem oranına göre yoğuşma olayı yaşanıyor. Bu yoğuşmadan dolayı su akıntısı başlıyor.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, "Gönderim bölgeleriniz nelerdir?", "Çalışma saatleriniz nelerdir?" veya "Nasıl hizmet randevusu alabilirim?" gibi, işletmenizle ilgili yaygın olarak sorulan sorulara cevap vermek için kullanılabilir. SSS'lar, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmesine yardım eder ve hatta sitenizin SEO'sunu geliştirebilir.
bottom of page